lamari

خودرو سرویس لاماری معرفی شد

خودرو سرویس لاماری معرفی شد

آرین پارس موتور از محصول لاماری ایما ویژه امداد و سرویس سیار رونمایی کرد.

به زودی در فاز نخستِ امداد خودرو سیار، شرکت آرین پارس موتور با 32 دستگاه خودرو لاماری کار خود را آغاز خواهد کرد، که در مرحله بعدی سرویس امداد خودرو شرکت آرین پارس موتور به شبکه پوشش سراسری در کشور خواهد رسید.

https://lamari.ir/

بر اساس تعریف پروژه فوق، سرویس سیار شرکت آرین پارس موتور تنها شامل امدادهای اولیه و سبک خواهد بود و در ادامه اهداف تعیین شده خدمات امدادی خاص نیز به آن اضافه خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، برای هر عاملیت لاماری در کشور حداقل یک دستگاه خودرو امدادی تخصیص یافته که این تعداد با توجه به گستردگی و وسعت حوزه عملیاتی و درخواست عاملیت می‌تواند به 2 دستگاه مورد نیز افزایش پیدا کند.

از جمله نکات قابل توجه در طراحی این خودرو، میتوان به استفاده از بخشی از لوگو خودرو ( شاخ گوزن ) در طراحی استیکر نمای جانبی خودرو، شبرنگ های نصب شده بر روی سپر جلو و عقب و چراغ های فلاشر هشدار سقفی نارنجی نیز اشاره کرد‌.

https://lamari.ir/

در بخش تجهیزات فنی سرویس امداد لاماری ، ابتدا یک مدل سه بعدی از داخل کابین خودرو تهیه گردیده و بر اساس آن، فضاسازی داخلی ، پارتیشن بندی و ساخت کابینت های کف و طرفین منطبق بر استانداردهای روز و نیازهای امدادگر یا تکنسین انجام شده است که به تمایز و کاربردی بودن هر چه بیشتر خودرو کمک می کند.

لازم به ذکر است که خودروهای لاماری درنظرگرفته شده برای سرویس سیار شرکت آرین پارس موتور ، بر اساس استاندارد خودروهای امدادی و الزامات تعریف شده از سوی پلیس تغییر کاریری یافته و به خودرو امدادی تبدیل شده‌اند.

آخرین مطالب :
خودروی هیبریدی
آموزشی

خودروی هیبریدی چیست؟

خودروی هیبریدی را می‌توان نوعی از ماشین‌های احتراقی دانست که به منظور تامین نیرو محرکه خود، علاوه بر پیشرانه احتراقی به موتور الکتریکی هم مجهز هستند.

بنزین سوپر و معمولی
آموزشی

تفاوت بنزین سوپر و معمولی در چیست؟

تفاوت بنزین سوپر و معمولی پیش از آنکه به تفاوت این دو نوع بنزین بپردازیم بهتر است درباره خود این سوخت مشهور صحبت کنیم. بنزین

آموزشی

چک لیست خودرو قبل از سفر

نکات قبل از سفر با ماشین قبل از آنکه راهی سفر شوید حتماً چک لیست خودرو خود را انجام دهید تا سفری ایمن، لذت‌بخش و

Immobilizer
آموزشی

ایموبلایزر چیست؟

ایموبلایزر (Immobilizer) یا سیستم ضد سرقت خودرو سیستم الکترونیکی است که از استارت زدن خودرو با کلیدی غیر از کلید اصلی و تعریف شده برای

Call Now Button