lamari

فروش فوق‌العاده لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت + دی ماه 1401

فروش فوق‌العاده لاماری ایما ویژه طرح جوانی جمعیت + دی ماه 1401

شرکت آرین پارس موتور شرایط ویژه طرح جوانی جمعیت را برای دی‌ماه 1401 اعلام نمود. طبق بخش‌نامه فروش این شرکت،  لاماری ایما با قیمت یک میلیارد و ۹۴ میلیون تومان در دسترس متقاضیان خواهد بود و رنگ‌های آن در این عرضه شامل  مشکی، سفید، سبز و خاکستری می‌باشد.

موعد تحویل ۹۰ روز کاری اعلام شده و مشتریان باید کل بهای خودرو را در هنگام ثبت نام به حساب شرکت واریز نمایند. سود انصراف و سود مشارکت در این طرح فروش وجود ندارد و صرفاً سود جریمه تاخیر ۳۶ درصد به صورت سالانه به مشتریان تعلق می گیرد.

متقاضیان طرح فروش ویژه جوانی جمعیت، می‌توانند از ساعت 10 صبح 13 دی 1401 تا پایان روز 16 دی‌ با مراجعه به سایت arian.iranecar.com نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند. پس از آن فرایند قرعه کشی انجام شده و برندگان از میان واجدین شرایط، انتخاب خواهند شد.

” دانلود بخشنامه طرح فروش ویژه جوانی جمعیت “

 

آخرین مطالب :
خودروی هیبریدی
آموزشی

خودروی هیبریدی چیست؟

خودروی هیبریدی را می‌توان نوعی از ماشین‌های احتراقی دانست که به منظور تامین نیرو محرکه خود، علاوه بر پیشرانه احتراقی به موتور الکتریکی هم مجهز هستند.

بنزین سوپر و معمولی
آموزشی

تفاوت بنزین سوپر و معمولی در چیست؟

تفاوت بنزین سوپر و معمولی پیش از آنکه به تفاوت این دو نوع بنزین بپردازیم بهتر است درباره خود این سوخت مشهور صحبت کنیم. بنزین

آموزشی

چک لیست خودرو قبل از سفر

نکات قبل از سفر با ماشین قبل از آنکه راهی سفر شوید حتماً چک لیست خودرو خود را انجام دهید تا سفری ایمن، لذت‌بخش و

Immobilizer
آموزشی

ایموبلایزر چیست؟

ایموبلایزر (Immobilizer) یا سیستم ضد سرقت خودرو سیستم الکترونیکی است که از استارت زدن خودرو با کلیدی غیر از کلید اصلی و تعریف شده برای

Call Now Button