lamari

حضور محصولات جدید لاماری در نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته اصفهان

حضور محصولات جدید لاماری در نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته اصفهان

فهرست مطالب

هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو و قطعات وابسته اصفهان، با حضور شرکت‌های خودرویی سبک و سنگین و شرکت‌های فعال در حوزه خودرو، از تاریخ 16الی 19 آبان ماه 1402 در اصفهان برگزار خواهد شد.

شرکت آرین پارس موتور با برند محصولات سواری لاماری، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و محصولات جدید خود را به نمایش می‌گذارد.

در این نمایشگاه، دو محصول جدید آرین پارس موتور، یعنی لاماری ایما ایکس و لاماری ایما هیبرید، در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این دو محصول با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، بهینه‌سازی شده‌اند و عملکرد و آپشن های برتری نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار ایران دارند. علاوه بر این، لاماری ایما نیز به نمایش گذاشته خواهند شد.

نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان ، یکی از معتبرترین نمایشگاه‌های داخلی در حوزه قطعات خودرو است. شرکت آرین  پارس موتور با حضور در این نمایشگاه، فرصتی را برای ارائه محصولات جدید و باکیفیت خود به مشتریان و علاقه‌مندان فراهم می‌کند. از شما دعوت می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با محصولات جدید لاماری ، از غرفه این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تبریز بازدید کنید.

هفدهمین  نمایشگاه خودروی اصفهان  هم در این شرایط برگزار می شود. این نمایشگاه  یکی از رویدادهای صنعتی و اقتصادی‌ای به شمار می رود که آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت خودروسازی کشور را به معرض نمایش عموم می گذارد.

نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات وابسته، اصفهان 1402
نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات وابسته، اصفهان 1402
dolor sit sem, libero in velit, quis Praesent Call Now Button