lamari

قطعات یدکی

خودرو‌سازی یکی از بزرگترین صنایع در سطح جهان می‌باشد. خدمات پس از فروش که به ارائه خدمات، تهیه قطعات و پشتیبانی بعد از فروش یک خودرو مربوط می‌شود، از اهمیت زیادی برای مشتریان برخوردار است.

بدون شک آنچه وفاداری مشتری به یک نام تجاری را جاودانه خواهد ساخت، محصولی که به وی عرضه داشته‌اید نیست، ما بر این باوریم که در فضای رقابتی کسب و کار در دنیای امروز، مشتری چشم انتظار و تحلیلگر احترام و اهمیتی است که پس از خرید برای وی قائل می‌شوید.

ما در واحد قطعات شرکت آرین پارس توربو خود را متعهد می‌دانیم همواره با پرسنلی مجرب و کارآزموده اهمیت و احترام به مشتری را، در تأمین به موقع قطعات اصلی و با کیفیت، با بهای مناسب و در حد نیاز وی خلاصه نمائیم.

این واحد با واردات و پخش و توزیع قطعات اصلی با بسته‌بندی‌هایی که نشان از اصل بودن قطعات دارد با حداکثر کیفیت و با حداقل بهای تمام شده و در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمات می‌دهد.

مشتریان ما می‌توانند مطمئن باشند قطعه‌ای را که از این شرکت خریداری می‌کنند همان قطعه‌ای است که در خط تولید بر روی خودروی‌ایشان نصب شده است.

تلاش این واحد بر آن است تا با نوع ارائه خدمات در خصوص قطعات همچنان رضایت و رفاه مشتریان را به سطح بالاتری ارتقاء دهد. لذا به مشتریان گرامی توصیه می‌گردد به منظور جلوگیری از هر گونه آسیب به خودروی خود و بهره‌مندی از خدمات منطبق با استاندارد شرکت، تنها به نمایندگی‌های مجاز شرکت آرین پارس توربو اعتماد نمایند.

قطعات یدکی

خودرو سازی یکی از بزرگترین صنایع در سطح جهان می باشد. خدمات پس از فروش که به ارائه خدمات ، تهیه قطعات و پشتیبانی بعد از فروش یک خودرو مربوط می شود، از اهمیت زیادی برای مشتریان برخوردار است.

بدون شک آنچه وفاداری مشتری به یک نام تجاری را جاودانه خواهد ساخت، محصولی که به وی عرضه داشته اید نیست ، ما بر این باوریم که در فضای رقابتی کسب و کار در دنیای امروز ، مشتری چشم انتظار و تحلیلگر احترام و اهمیتی است که پس از خرید برای وی قائل می شوید.

ما در واحد قطعات شرکت آرین پارس توربو خود را متعهد می دانیم همواره با پرسنلی مجرب و کارآزموده اهمیت و احترام به مشتری را، در تأمین به موقع قطعات اصلی و با کیفیت، با بهای مناسب و در حد نیاز وی خلاصه نمائیم.

این واحد با واردات و پخش و توزیع قطعات اصلی با بسته بندی هایی که نشان از اصل بودن قطعات دارد با حداکثر کیفیت و با حداقل بهای تمام شده و در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمات میدهد.

مشتریان ما میتوانند مطمئن باشند قطعه ای را که از این شرکت خریداری میکنند همان قطعه ای است که در خط تولید بر روی خودروی ایشان نصب شده است.

تلاش این واحد بر آن است تا با نوع ارائه خدمات در خصوص قطعات همچنان رضایت و رفاه مشتریان را به سطح بالاتری ارتقاء دهد. لذا به مشتریان گرامی توصیه میگردد به منظور جلوگیری از هر گونه آسیب به خودروی خود و بهره مندی از خدمات منطبق با استاندارد شرکت ، تنها به نمایندگی های مجاز شرکت آرین پارس توربو اعتماد نمایند.

Call Now Button